תטא הילינג

אפשר לעשות שינוי משמעותי בחיים בקלות וברכות!

האם אתם תקועים בתחום הזוגיות, בעסק או מול ילד שלכם ולא יודעים איך להביא את השינוי המיוחל? או שאולי אתם יודעים איך, אבל מפחדים שזה יהיה קשה מדי? ואולי יש לכם בעיה כרונית (פיזית או רגשית) שלא מרפה ולא ברור לכם איך להיפטר ממנה?

נא להכיר: תטא הילינג – שיטת ריפוי מופלאה שמאפשרת להיפטר מכאבים, דפוסים ואמונות של שנים בקלות וברכות.

מה זה "תטא הילינג"?

תטא הילינג היא שיטת ריפוי מופלאה, שמאפשרת לשנות בקלות וברכות דפוסי התנהגות, להיפטר מאמונות מיותרות שעוצרות אותנו ("אני לא מסוגל", "זה גדול עלי", "אני לא יודעת להרוויח כסף", "אני תמיד נמשכת לבני זוג לא נכונים"), להיפטר מהתמכרויות רגשיות ופיזיות ואף מסימפטומים גופניים.

לעוד פרטים על השיטה – הקליקו כאן

איך זה עובד?

בפגישה אישית, אני נכנסת לשדה האנרגטי שלך, ובתיאום איתך שולפת אמונות ודפוסים או מורידה (כמו שמורידים במחשב) אמונות חדשות ("אני יכולה", "מותר לי", "אני מוגן") וריפוי פיזי ורגשי.

בנוסף, ניתן לשאול דרך התטא כל שאלה שהיא: על העבר, ההווה והעתיד, על מה שנחוץ לך או שמוטב להוציאו מחייך, ולבקש תמיכה במטרות שלך – בזוגיות, בקריירה, בבריאות, בתקשורת ועוד.

בדרך כלל, מייד לאחר הטיפול  מרגישים הקלה, שלווה ובהירות.

הטיפולים נערכים בשלושה אופנים:

  • פגישה חד פעמית: מתאים לטיפול אקוטי באירוע או דילמה מציקים. (300 ש"ח)
  • סדרה של 5 פגישות טיפול : מתאים למי שרוצה לעבוד במהירות וביעילות כדי לפרק דפוס התנהגות, דפוס חשיבה או דפוס רגשי שאינו משרת אותו. (1250 ש"ח)
  • סדרה של 10 פגישות טיפול : מתאים למי שאוהב לעבוד לעומק, בנחת וללא לחץ זמן, כדי להביא שינוי עמוק ומהותי לחיים. (2000 ש"ח).
  1.                             ניתן לערוך טיפולי תטא הילינג גם מרחוק, ללא מגע פיזי .

משך הטיפול: כשעה.

הפגישות נערכות בקליניקה במצפה הילה – או בטלפון /סקייפ.

לקביעת פגישה ולמידע נוסף: 050-8833416  morasael@gmail.com