הרצאות על נומרולוגיה

סודות ומספרים – הרצאות על נומרולוגיה לקבוצות, ערבי נשים, צוותים וחברות

 

* אבחון עצמי לפי הנומרולוגיה

למה אנחנו מתנהגים כמו שאנחנו מתנהגים? למה אנחנו דייקנים (או לא מצליחים לדייק), בטוחים בעצמנו או מפחדים מתחרות, חייבים לנהל ולשלוט או מכורים לדרמות רגשיות? ואיך יכול להיות שלמרות שאנחנו מתאמצים, קשה לנו להשתנות?
למה בני הזוג שלנו רואים את הדברים אחרת מאיתנו? מה גורם לילדים שלנו לראות את הדברים כל כך אחרת, ואיך נדבר איתם כך שהם גם יקשיבו לנו?

בהרצאה נלמד אבחון עצמי לפי הנומרולוגיה:
נלמד מה אומר עלינו תאריך הלידה שלנו, ומה אומר תאריך הלידה על כל אדם אחר בחיינו (כולל כאלה שעוד לא פגשנו בכלל… כן, מספיק לדעת את תאריך הלידה של הדייט המיועד, כדי לדעת עליו לא מעט). שעה וחצי – ואתם יודעים לאבחן!

  • אהבה, בגידה, פרידה: נומרולוגיה ודינמיקה זוגית

מה מושך אותנו דווקא לאדם מסוים, ולא לאחר? מה גורם לנו להתאהב, להימשך, לרצות להיות ביחד?
ומה גורם לנו במשך החיים פתאום להפסיק לאהוב? מדוע גברים ונשים עם לב טוב וכוונות טובות מוצאים את עצמם עושים את הרע מכל לקשר הזוגי שלהם – ובוגדים? ואיך קורה שיש זוגות ששורדים משברים קשים, ואחרים מתפרקים כאילו בגלל כלום? ומה הקשר בין בעיות בריאות, בעיות כלכליות ובעיות בזוגיות?
נומרולוגיה קבלית – התורה העתיקה של המספרים והתדרים – פותחת פתח להבין מה קורה בפאזל המורכב והעדין שקרוי זוגיות. לפי נומרולוגיה קבלית, גם האהבה וההישרדות שלה קשורות לתוכנה הבסיסית שאיתה אנו באים לעולם: תאריך הלידה שלנו. בהרצאה נגלה מה מחבר בין בני זוג, ומתי יש לחשוש מפני בגידה או פרידה.

  • בחירת מקצוע, מציאת ייעוד

למה אנחנו בוחרים מקצוע מסוים ולא אחר? איך קורה שלחלק מאיתנו הקריירה זורמת בקלות וההזדמנויות פשוט צונחות משמיים, בעוד אחרים מחפשים את עצמם ונדמה שלעולם אינם מוצאים? מדוע חלק מאיתנו נשחקים עד דק מהשגרה המקצועית, ואחרים חוגגים כל יום עבודה?
בראשית היה הייעוד: מטרה ספציפית, ייחודית, תפקיד מיוחד שרק אנחנו יכולים למלא, ומגיע איתנו לעולם. תפקיד שבו אנחנו מרגישים שמחים ויצירתיים, תפקיד שממנו איננו מתעייפים.
אבל אחר כך הגיעו החברה, ההורים, האוניברסיטה, התקשורת – שלימדו אותנו שיש עבודות מכובדות וכאלו שלא; שיש עתיד בעריכת דין ואין עתיד בפילוסופיה, שצריך ביטחון תעסוקתי ומסוכן להחליף מקצועות, שעדיף להקשיב לפחדים ולא לחלומות. וככה רבים מאיתנו הולכים ומתרחקים מהבחירה האותנטית; מהמקצוע המסוים ש"מתלבש בול" על הרצון הפנימי שאיתו הגענו לעולם.
לפי הנומרולוגיה, קיימות תשע קבוצות ייעוד עיקריות, ובתוכן גוונים רבים. בהרצאה נלמד איך מזהים את קבוצת הייעוד שלנו, איך מאבחנים מה היכולות שיובילו אותנו אל הייעוד, וכיצד ניתן לעזור לאנשים סביבנו לזהות ולהגשים את ייעודם.

ההרצאה מתאימה במיוחד לאנשים שעוסקים באבחון ומיון תעסוקתי או נדרשים לקבל החלטות על קבלת עובדים.

  • נומרולוגיה וזוגיות

"אני רק מעירה משהו, והוא מרגיש שאני אומרת לו מה לעשות…" "למה היא כזאת ביקורתית? הכל היא רואה, והכל מעצבן אותה". "הוא לא מוכן אפילו לראות אותי מדברת עם גבר אחר…" "נו, למה הוא ככה ולא כמוני?"
כולנו נתקלים במצבים מאתגרים בזוגיות שלנו. לא קל לנו למצוא אהבה, ומשמצאנו אותה, קשה לנו לתחזק אותה, לשמור על הברק בעיניים מול ההבדלים שמאיימים להפריד בינינו. אבל עם קצת הבנה – יהיה לנו קל יותר.
הנומרולוגיה, תורת המספרים העתיקה, מסבירה למה כל אחד מאיתנו מתנהג כפי שהוא מתנהג, חושב כפי שהוא חושב, מרגיש כפי שהוא מרגיש. דרך הכרת המספרים של בן הזוג נוכל להבין מה עובר עליו, מה מכאיב לו, מה מקפיץ אותו – ומה יגרום לו להיות אסיר תודה ואוהב לנצח.
בהרצאה נעשה היכרות בסיסית עם מספרי היום ומספרי הגורל, נגלה את הדינאמיקה של המריבה הזוגית,ונצא עם כלים שימושיים להחזרת ההרמוניה בבית.

  • הורים, ילדים, מספרים

מי הילדים שלכם? ילדים ביישנים או ילדים פתוחים, מפריעים או חששנים, ברדקיסטים או חסרי גמישות, לא יכולים להינתק מכם או כאלה שמפחידים אתכם עד מוות בנכונות שלהם לנסות כל דבר?
הילדים שלנו הם השיעורים הקשים ביותר והמתגמלים ביותר שנחווה בחיינו. איתם אנחנו נאלצים למתוח את היכולות עד שכואב לנו, רק כדי להצליח ללוות אותם בדרכם הייחודית.
אבל איך נדע מה באמת טוב להם? מה הם באמת צריכים מאיתנו? איפה צריך להיזהר ואיפה מוטב לשחרר?
הנומרולוגיה היא כלי יישומי ויעיל לזיהוי התכונות הייחודיות לכל ילד, יכולותיו, קשייו וסוג התמיכה שהוא צריך. במקביל, היא מאפשרת לזהות את התכונות, הקשיים והיכולות המרכזיים של כל הורה, ולבדוק היכן עלולות להתרחש התנגשויות בין הורים לילדים. לבסוף, היא מגלה את הדרכים להפחית התנגשויות וקונפליקטים שכאלה. בהרצאה נלמד לערוך זיהוי ומיפוי ראשוני, על מנת לקדם את הילד ולהגביר את ההרמוניה בבית.

ההרצאה מתאימה גם לצוותים חינוכיים וטיפוליים.

  • פנים ושמות

אנחנו משתמשים בו עשרות פעמים ביום. חותמים אותו. עונים לו. מחבבים אותו או מתעבים אותו. אבל השם שלנו הוא הרבה יותר מסימן טכני שמבדיל אותנו מאחרים בסביבה: הוא מתנה ייחודית שמתווה את גורלנו, מגדירה את חלומותינו, ועוזרת לנו להשיג אותם.
לפי הנומרולוגיה, שם הוא ערכת כלים ייחודית שמעניקים ההורים לתינוק עם לידתו. יש בו תכונות שמעמיקות, מגוונות ולעיתים אף סותרות את התכונות המולדות שלנו (אלו שניתן לזהות על פי תאריך הלידה). בחירת שם, לכן, היא תהליך משמעותי, ולא במקרה הורים מקדישים לו תשומת לב רבה.
בהרצאה נלמד: מה אומר עלינו השם שלנו ואילו יכולות הוא מעניק לנו; כיצד יוצרים הרמוניה בין שם לתאריך לידה, מה המשמעות של שמות בהתאמת זוגיות, אילו שמות לא כדאי לתת ומתי מחליפים שם.