נומרולוגיה – מספר 1

ה-1 בנומרולוגיה הוא המספר הראשוני, שקשור לאנרגיה זכרית, מתפרצת קדימה. לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי 1 מתאימים מבחינה מקצועית לניהול ועצמאות בכל התחומים. הם אוהבים לתכנן וטובים בתכניות, זקוקים לנתונים ועובדות, רואים קדימה, לוגיים, הגיוניים, אנשי שכל.
לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 1 מצטיינים – לטוב ולרע – באגו מפותח. חשוב להם להיות ייחודיים ולבטא את המיוחד שבהם. הם קשובים לקול הפנימי שדוחף אותם להגשים את עצמם. לא פעם הם כריזמטיים, ואנשים הולכים אחריהם ומקשיבים להם. נוח להם לתת הוראות, הרבה פחות נוח להם לקבל הוראות, ועל אחת כמה וכמה לקבל ביקורת.
אנשי מספר 1 הם הראשונים שיתחילו במשימות, הנחשונים שבחבורה, שאינם פוחדים מהתחלות חדשות. עם זאת, הם עלולים להתקשות לסיים את מה שהתחילו. הכי נוח להם לתכנן את התכנית הגדולה, ולהשאיר לאחרים להשלים את הפרטים.
אנשי מספר 1 נהנים לבלות עם עצמם, ולא קשה להם למצוא מה לעשות לבדם. עם זאת, עלול להתגלע אצלם קושי עם אינטימיות, חיבור והתמזגות.

ההתמודדות של אנשי 1

ההתמודדות הגדולה של ה-1 היא עם כל מה שקשור באחריות, עצמאות וויתור על תלות. זהו המסע שעליהם לעשות כדי להוציא מעצמם את המכסימום: לזהות באילו תחומים קשה להם לעמוד בראש ולדבוק בעצמאות שלהם; היכן הם מתעקשים להיות תלויים באחרים.

* שימו לב:

כל האמור כאן הוא כללי, ומתייחס ל-1 ביום הלידה או בנתיב הגורל. רוצים אבחון נומרולוגי מלא, שיספר לכם את כל מה שאתם חייבים לדעת על עצמכם ועל החיים שלכם? מוזמנים ליצור איתי קשר!   מור אסאל, 050-8833416  morasael@gmail.com