נומרולוגיה – מספר 2

ה-2 בנומרולוגיה הוא המספר שקשור לאנרגיה נשית, רכה ומכילה. לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי 2 מתאימים מבחינה מקצועית לעבודה בכל התחומים הקשורים לנשים וילדים (החל מהוראה, דרך קוסמטיקה וכלה בהעצמת נשים), בתחומי הדיפלומטיה והגישור, וכן בתחומים הקשורים במצבים סבוכים ורגישים (פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, ייעוץ).
לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 2 הם אנשי הרגש: הרגשות והעיסוק בהם ממלאים חלק משמעותי מהעולם הפנימי שלהם. הם רגישים לעצמם ולאחרים, טובים ביחסים אינטימיים, זקוקים לזוגיות ויודעים להיות בזוגיות. חשוב להם להיות חלק ממשהו גדול יותר – זוג, משפחה או קהילה.
אנשי 2 יודעים לראות תמיד שלבעיה יש יותר מצד אחד. הם שקולים ושוקלים את כל צידי המטבע, אך משום כך נוטים להיות איטיים בקבלת החלטות. הם טובים במציאת פשרות ובגישור בין אנשים מסוכסכים.
לאנשי 2 בדרך כלל אין דחף לעמוד בראש: נוח להם להיות הכוח שמאחורי המנהל, היועץ השקט שאינו בפרונט. לעיתים הדבר נובע מחשש לקחת את האחריות של המנהל.
נשים מספר 2 הן נשיות באופן מובלט, אימהיות, רכות ומכילות. גברים 2 נוטים להיות רכים ועדינים יחסית, אוהבים וזקוקים לזוגיות.
גברים ונשים 2 עלולים להיות פוגעניים ומכאיבים כאשר פוגעים בקרובים אליהם. במצבים כאלה הרגש מתפרץ והציפורניים נשלפות. הם גם נוטים יותר ממספרים אחרים לפתח תלות באהוביהם, ותחושה של "בלעדיך אני חצי בן אדם".

ההתמודדות של אנשי 2:

ההתמודדות הגדולה של ה-2 היא עם כל מה שקשור ברגש ובאינטימיות: זהו המסע שעליהם לעשות כדי להוציא מעצמם את המכסימום: לזהות באילו תחומים הרגש משתלט עליהם; מתי הם חוסמים את עצמם מתוך החשש מהתפרצות הרגש, כיצד הם מתמודדים עם תלות, כיצד הם שורדים כאשר עליהם לפעול סולו, ללא תמיכת אדם אוהב.

*שימו לב:

כל האמור כאן הוא כללי, ומתייחס ל-2 ביום הלידה או בנתיב הגורל.

רוצים אבחון נומרולוגי מלא, שיספר לכם את כל מה שאתם חייבים לדעת על עצמכם ועל החיים שלכם? מוזמנים ליצור איתי קשר!   מור אסאל, 050-8833416  morasael@gmail.com