נומרולוגיה – מספר 3

ה-3 בנומרולוגיה הוא המספר הקשור לילדות, לביטוי עצמי וליצירה. הוא מספרו של הילד הנצחי, שמביט בעיניים משתאות על העולם. לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי 3 מתאימים מבחינה מקצועית לכל מה שקשור בביטוי עצמי, ביצירה, בחשיבה יצירתית וכן במקצועות הבמה.

לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 3 הם אלה שנשארים כל חייהם קשורים לחלק הספונטאני, הילדי, התמים שבתוכם. יש להם דחף מהותי, שורשי, לבטא את עצמם ואת המתרחש בראשם.הם כריזמטיים, מושכים תשומת לב, לא פעם שופעים שמחת חיים.

לא פעם, אנשי מספר 3 הם אלה שניחנו בראש קודח, מלא רעיונות. הם קופצים מדבר לדבר, נהנים מעצם העיסוק בחדש, במגרה, במפתיע. הם לא עסוקים בתכניות או בנוסטלגיה, אלא נהנים מה"כאן והעכשיו". אנשי מספר 3 אוהבים את האהבה, ואוהבים לאהוב. הם מכורים לרומנטיקה – לעיתים עד כדי נטייה לברוח אליה החוצה, כאשר היא נעדרת מהנישואים. הם משתעממים בקלות, ואהבה מספקת להם את הריגושים הנחוצים להם.

לאנשי מספר 3, לפי נומרולוגיה קבלית, יש צורך שיראו אותם, שיבחינו בהם, שישמעו אותם. לכן הם נמשכים למשחק, לזמרה, לכתיבה, להרצאה.ה-3 לא פעם יודע היטב לבטא את עצמו, ויש לו יכולת מילולית מפותחת.

ההתמודדות של מספר 3:

ההתמודדות הגדולה של ה-3 היא עם כל מה שקשור בילדותיות: יש ביניהם שמסרבים להתבגר ולקחת אחריות. אחרים נענים לדרישות הסביבה להיות "מבוגר אחראי", ומאבדים את שמחת החיים, הספונטאניות והיצריות. משימתו של ה-3 היא למצוא את האיזון הנכון בין הצורך להישאר ילד, לבין הצורך לגדול; בין היכולת לזרום לצורך לתכנן.

* שימו לב:

כל האמור כאן הוא כללי, ומתייחס ל-3 ביום הלידה או בנתיב הגורל.

רוצים אבחון נומרולוגי מלא, שיספר לכם את כל מה שאתם חייבים לדעת על עצמכם ועל החיים שלכם? מוזמנים ליצור איתי קשר!   מור אסאל, 050-8833416  morasael@gmail.com