נומרולוגיה – מספר 4

ה-4 בנומרולוגיה הוא המספר שקשור למסגרת, מבנה, יציבות וכללים. לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 4 מתאימים מבחינה מקצועית לעבודה בכל התחומים הקשורים למבנים (אדריכלות, נדל"ן, שיפוץ, בנייה), לקרקעות (קניה ומכירה, חקלאות), לחוק, לכספים (בנקאות, ראיית חשבון) ולכוחות הביטחון (צבא, משטרה).

לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 4 הם אנשי המסגרת: אנשים שחשוב להם לחיות במסגרת ברורה, יציבה ונוחה. הם חשים בנוח עם עובדות יבשות, עם מספרים, עם מדרג היררכי. כבני זוג הם בדרך כלל נאמנים, בין השאר מפני שחשובה להם הנוחות של המשפחה, אך הם נוטים גם למרובעות מה.

אנשי 4 רואים כל פרט, ולא מחמיצים דבר. לא פעם, מרוב פרטים, הם נוטים להחמיץ את ההכללה, ומרוב עצים לא רואים את היער.

אנשי 4 נוטים להיות ביקורתיים – בעיקר כאשר הלחץ גובר עליהם. או-אז יש להם מה לומר על כל דבר ועל כל אדם. הם עקשנים ונוטים להיכנס לפינות מהן קשה להם לצאת. מצד שני הם מעשיים מאד, ובעלי כושר אילתור יוצא דופן.

אנשי מספר 4 מרגישים בנוח עם חוקים וכללים – אך בעיקר עם מערכת החוקים הפרטית של עצמם. קודקס החוקים האישי שהמציאו לעצמם הוא היחידי שהם באמת נאמנים לו – גם אם כללי המוסר הפרטיים הללו סותרים את החוק היבש. לכן 4 יכול להיות שומר חוק – אך במקרים מסוימים, קל לו להפוך לנוכל. חובה על אנשי 4 להיזהר מנוכלות ומניפולציות: הם נוטים להיתפס.

ההתמודדות של מספר 4:

ההתמודדות הגדולה של ה-4 היא עם כל מה שקשור בכללים וביציבות: המסע שעליהם לעשות כדי להוציא מעצמם את המכסימום מחייב אותם לדעת לשמור על החוקים גם כשהם לא נוחים להם, ומאידך – לפרוץ מסגרות ולערוך שינויים גם כשאלה מפחידים אותם מאד.

* שימו לב:

כל האמור כאן הוא כללי, ומתייחס ל-4 ביום הלידה או בנתיב הגורל.

רוצים אבחון נומרולוגי מלא, שיספר לכם את כל מה שאתם חייבים לדעת על עצמכם ועל החיים שלכם? מוזמנים ליצור איתי קשר!   מור אסאל, 050-8833416  morasael@gmail.com