נומרולוגיה – מספר 5

ה-5 בנומרולוגיה הוא המספר שקשור לחופש, מרחב ופריצת גבולות. לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 5 מתאימים מבחינה מקצועית לעבודה בכל התחומים הקשורים למדיה (טלוויזיה, קולנוע, עיתונות), לשיווק (פרסום, יחסי ציבור, מכירות), לחופש (תיירות), ולנסיעות (מכוניות, טיס ועוד). כמו כן הם נוטים למצוא את עצמם בחברות גדולות הנסחרות בבורסה. 5 במקומות מסוימים במפה הנומרולוגית מלמד גם על פוטנציאל לפרסום אישי.

לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 5 הם אנשים שחייבים מרחב מחיה: הם לא יכולים לחיות עם הגבלות ומסגרות נוקשות. הם חייבים להתאוורר, לנשום, לקבל מרחב אישי.

אנשי מספר 5 אוהבים שינויים, כמעט מכורים לשינויים: אם הם לא ישנו את מקום המגורים או מקום העבודה, הם יחליפו בגדים, רכב ועיצוב לבית – העיקר לא להשתעמם.

אנשי מספר 5, לפי נומרולוגיה קבלית, מחוברים היטב לחושים שלהם: הם אוהבים לגעת, לטעום, להריח. הם אוהבים לחוות ומוכנים להשקיע בחוויות חושיות.

כטיפוסים, אנשי מספר 5 ניחנים לא פעם בכריזמה ונוכחות, וקשה להתעלם מהם כשהם נמצאים בסביבה. הם חדי לשון ומהירי תגובה,ומחשבותיהם רצות תמיד קדימה, ליעד הבא.

ההתמודדות של מספר 5:

ההתמודדות הגדולה של ה-5 היא עם כל מה שקשור בשינויים ובריגושים: המסע שעליהם לעשות כדי להוציא מעצמם את המכסימום מחייב אותם לדעת להתמודד עם הרצון שלהם בשינויים, עם השיעמום המהיר שלהם שסוחף אותם למצוא ריגושים וחוויות חושיות. עליהם ללמוד להתמודד הן עם יציבות ומסגרת, והן עם הפחד והרצון בשינויים.

* שימו לב:

כל האמור כאן הוא כללי, ומתייחס ל-5 ביום הלידה או בנתיב הגורל.

רוצים אבחון נומרולוגי מלא, שיספר לכם את כל מה שאתם חייבים לדעת על עצמכם ועל החיים שלכם? מוזמנים ליצור איתי קשר!   מור אסאל, 050-8833416  morasael@gmail.com