נומרולוגיה – מספר 6

ה-6 בנומרולוגיה הוא המספר שקשור קודם כל למשפחה, להקמתה ולתחזוקתה. לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 6 מתאימים מבחינה מקצועית לעבודה בכל התחומים הקשורים לעבודה למען הקהילה: עמותות, ארגונים ללא כוונת רווח, מוסדות ציבור גדולים כמו בתי ספר או בתי חולים. כמו כן מתאים להם לייסד עסקים ביתיים או עסקים משפחתיים. נשים מספר 6 נוטות לא פעם גם לעבוד בהוראה. בכל מקום בו הם עובדים, אנשים סביבם נוטים לחוש "כמו בבית" או "כמו במשפחה גדולה".

לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 6 הם אנשי משפחה: בעבורם, המשפחה עומדת בראש סדר העדיפויות, וכל השאר משני לה – או נועד לתחזק אותה. כבני זוג הם נאמנים, אחראים, דואגים. כהורים הם יעשו הכל למען הילדים, גם אם זה אומר לוותר על עצמם בדרך.

אנשי 6 לפי נומרולוגיה קבלית הם גם אנשי הבית: הם אוהבים לארח, ואנשים אחרים אוהבים להתארח אצלם. ביתם תמיד חמים, נוח ומזמין. הם אוהבים אסתטיקה והרמוניה, ונוטים לאמנויות שונות (עיצוב, מוסיקה ועוד). חשוב להם שיהיה נעים: הם שונאים ויכוחים וקונפליקטים, ומנסים להימנע מהם כמעט בכל מחיר.

אנשי 6 יודעים לתת המון לאחרים – אך לא פעם מצפים לתמורה הולמת, ומתאכזבים כאשר האחרים אינם עומדים בציפיותיהם. קשה להם להבין שהמסירות הגדולה שלהם לאחרים היא תכונה ייחודית להם. לעיתים, הם נוטים להיות שתלטנים ומעורבים יתר על המידה בחיי בני משפחתם – אם כי הדבר נובע מדאגה ואיכפתיות, ולא מרצון לשלוט.

ההתמודדות של אנשי 6:

ההתמודדות הגדולה של אנשי ה-6 היא עם הצורך לראות גם את עצמם ולא את האחר: המסע שעליהם לעשות כדי להוציא מעצמם את המכסימום מחייב אותם לדעת לעיתים להתעמת, לקחת לעצמם, ולבטא כעסים חבויים – ומאידך, לשחרר את האהובים עליהם לחיים נפרדים.

* שימו לב:

כל האמור כאן הוא כללי, ומתייחס ל-6 ביום הלידה או בנתיב הגורל.

רוצים אבחון נומרולוגי מלא, שיספר לכם את כל מה שאתם חייבים לדעת על עצמכם ועל החיים שלכם? מוזמנים ליצור איתי קשר!   מור אסאל, 050-8833416  morasael@gmail.com