נומרולוגיה – מספר 7

ה-7 בנומרולוגיה הוא המספר שקשור לעומק, לאינטואיציה, לחשיבה, לרוחניות. לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 7 מתאימים מבחינה מקצועית לעבודה בכל התחומים הקשורים לטיפול – בענפי הרפואה והרפואה המשלימה, ללימודים גבוהים ולמקצועות הרוח (החל באימון אישי וכלה בלימודי דת). לעיתים הם מוצאים את עצמם גם בהיי-טק ובכל הקשור למחשבים.

לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 7 הם "אנשי תחושות הבטן": הם בעלי אינטואיציה מצוינת, ויודעים להשתמש בה. הם עמוקים, בעלי חשיבה מקורית, סקרנים ורציניים – לעיתים אפילו "כבדים" מדי, ובעיקר כשהם נתקלים בקושי, עלולים לחפור בו עוד ועוד באובססיביות.

אנשי 7 מתקשים לשקר ונאמנים לאמת הפנימית שלהם. הם מעדיפים איכות על כמות, ועלולים להיות פרפקציוניסטים ממש בחיפוש אחר הדיוק. בקיצור, בלמדנות והרצינות שלהם, הם עושים דוקטורט מכל דבר קטן.

אנשי 7 בנומרולוגיה הם מטבעם מסתפקים במועט, כמעט נזירים. הם זקוקים בעיקר לשקט שלהם, וחייבים זמן פרטי לתדלוק עצמי.

בזכות היכולת הטיפולית שלהם, אנשים לא פעם נמשכים עליהם כדי לשפוך בפניהם את הלב. עם זאת, ה-7 עצמו עלול להתקשות לחשוף את רגשותיו העמוקים והחזקים, ולכלוא אותם מאחורי חומות של מגננות.

ההתמודדות של אנשי 7:

ההתמודדות הגדולה של אנשי ה-7 היא עם הצד הכבד של המספר: הקושי לשחרר, הנטייה להסתגרות, הכובד שיכול להביא אותם מטה מטה, כמעט לדיכאון. עליהם ללמוד להתמודד עם חוסר הגמישות הטבוע בהם, ועם הקושי להתמסר ולוותר על ההגנות שיצרו לעצמם.

* שימו לב:

כל האמור כאן הוא כללי, ומתייחס ל-7 ביום הלידה או בנתיב הגורל.

רוצים אבחון נומרולוגי מלא, שיספר לכם את כל מה שאתם חייבים לדעת על עצמכם ועל החיים שלכם? מוזמנים ליצור איתי קשר!   מור אסאל, 050-8833416  morasael@gmail.com