נומרולוגיה – מספר 8

ה-8 בנומרולוגיה הוא מספר מבלבל – ולא במקרה: כמו ה-8 ההפוך, הוא אינסופי. הוא יכול להיות הכל  – ולכן אין פלא שמבחינה מקצועית, אנשי 8 רבים הם יועצים בתחומים שונים. הורסטיליות שלהם מאפשרת לדבר עם כל אחד בשפתו, ולהבין מה עובר על כל אדם שמולם.
תחומים מקצועיים נוספים שבהם ניתן למצוא את אנשי 8 הם הצבא והמשטרה, עסקים ובנקים, עולם החוק והרשויות הציבוריות.
לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 8 הם קודם כל אנשי החומר: כסף חשוב להם, ולרוב הם גם יודעים להגיע אליו ולהרוויח אותו. הם שונאים להרגיש פראיירים, בעיקר בכל הקשור בכסף. הם מחוברים לקרקע, פרקטיים וביצועיסטים. הם טובים בארגון והפקה, ביישום והוצאה לפועל.
אנשי 8 הם שאפתנים, וחשוב להם מאד המעמד שלהם והרושם שהם עושים. הם שונאים להפסיד ולהיכשל, ולכן אפשר להגדיר רבים מהם כ"ווינרים" מקצועיים. הם אוהבים להתברג במסגרות היררכיות – כל עוד הם קרובים לראש ההיררכיה. כבוסים הם עלולים להיות כוחניים ומתערבים בכל דבר – אך גם חמים ומבינים לליבו של העובד.
אנשי 8 הם פיזיים מאד, אנרגטיים, מהירי מחשבה וביצוע – וממצים מהר. מבחינתם השורה התחתונה היא החשובה ביותר, ואין להם סבלנות לחזור ולטחון מה שעבר ונגמר. המבט שלהם הולך תמיד קדימה, למטרה הבאה.

ההתמודדות של אנשי 8:

ההתמודדות המשמעותית של ה-8 היא המיקוד: בגלל שנטייתם הטבעית היא אל ה"גם וגם", קל להם להתפזר – ולאבד מכוחם ויעילותם. ככל שיתמקדו, הם יצליחו יותר. עוד חלק חשוב במסע שלהם הוא החיבור בין החומר לרוח: ככל שיידעו לעשות את החיבור הזה, כך השפע שטמון במהותם יזרום אליהם ויישאר בסביבתם.

* שימו לב:

כל האמור כאן הוא כללי, ומתייחס ל-8 ביום הלידה או בנתיב הגורל.

רוצים אבחון נומרולוגי מלא, שיספר לכם את כל מה שאתם חייבים לדעת על עצמכם ועל החיים שלכם? מוזמנים ליצור איתי קשר!   מור אסאל, 050-8833416  morasael@gmail.com