נומרולוגיה – מספר 9

ה-9 בנומרולוגיה הוא מספרם של מעבירי המסר: המורים, המדריכים, המרצים, מורי הדרך והגורואים למיניהם. מבחינה מקצועית, ניתן למצוא את אנשי ה-9 כמעט בכל תחום שדורש מילוליות: יהיו ביניהם עורכי דין המופיעים בבתי משפט, זמרים, שחקנים, מרצים באוניברסיטה, רבנים ומדריכים להתפתחות רוחנית, דוברים וכמובן שפע מורים ומורות בתחומים שונים.

לפי נומרולוגיה קבלית, אנשי מספר 9 הם אנשים שמצטיינים בראיית התמונה הגדולה: הם פחות מתעכבים על פרטים, יותר על הרעיון הכללי.

החיפוש העקבי שלהם אחר האמת והצדק, לצד היכולת לראות את הכלל ולא רק את הפרט, יחד עם כושר השכנוע שלהם, הופך רבים מהם למסורים לאידיאל, רעיון או תנועה – בין אם מדובר בעזרה לפליטים, בשימור אקולוגי או בתנועה פוליטית. לא פעם, יהיו אלה רעיונות או תנועות כלל עולמיים – אנשי 9 אינם נותנים לגבולות כלשהם, רעיוניים או פיזיים, לעצור אותם.

אנשי 9 מצטיינים באנרגיה רבה וביכולת נתינה רבה לא פחות, כמעט דון קישוטית. הם לא יכולים לראות נזקק מבלי לעצור לעזור לו, גם אם לעיתים הדבר אינו תואם את האינטרסים שלהם. ליבם הטוב מוביל אותם בעולם, והאנרגיה הרבה שלהם מאפשרת להם להמשיך לתת מעצמם.
עם זאת, כאשר הם נופלים – הם נופלים חזק. מאוכזבים, מותשים, עסוקים בכל מה שפיספסו בזמן שהקדישו את עצמם לנתיב שנראה להם נכון.

ההתמודדות של אנשי 9:

ההתמודדות המשמעותית של ה-9 היא הנטייה להקצנה, שעלולה לגרום להם לפספס ניואנסים אפרפרים בין השחור והלבן של ראייתם. הקושי לראות פרטים, לצד האנרגיה העצומה שהם משקיעים במטרות (הצודקות) שלהם, עלולה לגרום להם ללכת לכיוונים לא מספיק טובים, ולשכוח את עצמם בדרך. חשוב להם גם לדעת שלא רק מה שהם אומרים חשוב – אלא גם מה שהם עושים.

* שימו לב:

כל האמור כאן הוא כללי, ומתייחס ל-9 ביום הלידה או בנתיב הגורל.

רוצים אבחון נומרולוגי מלא, שיספר לכם את כל מה שאתם חייבים לדעת על עצמכם ועל החיים שלכם? מוזמנים ליצור איתי קשר!   מור אסאל, 050-8833416  morasael@gmail.com