כותבת, מרצה, מדריכת הורים ומלווה בתהליכי התפתחות אישית. מכורה למילים ולתובנות. חובבת מסעות פנימיים. לא מוותרת על שנ"צ.

איך ללטף קיפוד מור אסאל

הרומן החדש

שכתבתי מחכה לכם!

לקריאת הפרקים הראשונים –

הקליקו כאן

הרצאות השראה

• מילות הקסם: תקשורת מיטיבה
מהי תקשורת מיטיבה? איך יכולות מילים לגרום לאנשים סביבנו לחוש חזקים ומסוגלים יותר? מאיזה שגיאות עלינו להימנע? בהרצאה נלמד כלים פשוטים לתקשורת שמניבה תוצאות הן ברמת האווירה הקבוצתית והן ברמת הפרט. הרצאה מעשית למנהלים, אנשי הדרכה, הורים ומורים.

• פותחים את הפלונטר בקשר
מהו פלונטר ביחסים? איך הוא נוצר, ומדוע הוא כל כך מפריע לנו? ומה ניתן לעשות כדי לפתור קונפליקטים חוזרים ונשנים עם אדם קרוב? בהרצאה נלמד כלים מחשבתיים והתנהגותיים פשוטים וקלים שיסייעו לנו לפתור קונפליקטים ללא פיצוצים.

• להיות אדם משפיע
לכולנו חשוב להשפיע על האנשים חשובים לנו – במשפחה ובעבודה. אז למה זה לא תמיד הולך לנו? בהרצאה נלמד מהו "פרדוכס ההשפעה", למה עצות וביקורת לא מתקבלות בברכה, ואיך כן ליצור השפעה חיובית ארוכת טווח. הרצאה מעשית למנהלים, אנשי הדרכה, הורים ומורים.

• מה שבא לך!
למה חשוב לעשות בחיים גם מה שבא לנו, ולא רק מה שאנחנו צריכים?מפני ש'בא לי' הוא הרבה יותר מאי באינדונזיה: הוא כלי ליצירת חיים מלאי הגשמה וסיפוק. בהרצאה נלמד איך להשתמש בו בתבונה, ולאזן בינו לבין ה"רוצה" וה"צריך" – ואיך להכניס עוד "בא לי" לחיים שלנו.

  • האשה שלמדה לומר לא (ועוד כלים וכללים שכל אשה צריכה להכיר)
    למה קשה כל כך לנשים לומר "לא" ? למה קשה לנו להעמיד את עצמנו במקום הראשון? ואיך כל זה קשור ליכולת לומר "כן" – לחיים ולעצמנו?
    בהרצאה נלמד כלים שכל אשה צריכה להכיר: היכולת לבחור מה מתאים לנו ולזהות את הרצונות שלנו, היכולת לסרב כשלא מתאים, היכולת להתחשב בעצמנו, לבקש עזרה ולא רק לתת אותה, והיכולת לומר כן למה שעושה לנו טוב.