כותבת, מרצה, מדריכת הורים ומלווה בתהליכי התפתחות אישית. מכורה למילים ולתובנות. חובבת מסעות פנימיים. לא מוותרת על שנ"צ.

איך ללטף קיפוד מור אסאל

הרומן החדש

שכתבתי מחכה לכם!

לקריאת הפרקים הראשונים –

הקליקו כאן

הרצאות השראה

מבחר הרצאות מרוממות רוח ופרקטיות לארגונים, יישובים  ואירועים חברתיים

• הרצאת הדגל: איך מלטפים קיפוד?

בזהירות, בעדינות – ובעיקר בבטן הרכה, החשופה מקוצים.
במפגש אספר על תהליך הכתיבה וההוצאה המיוחדת במינה של "איך ללטף קיפוד", שהפך לרב מכר וזכה בפרס שר התרבות 2021.
נדבר על ילדות והתבגרות בקיבוץ של פעם, ומה שהם משאירות איתך לתמיד.
נדבר על מתנדבים וצבא, על פגיעות מיניות, וכמובן על אהבה.
ובעיקר – נדבר על האומץ להיחשף, על ביטוי עצמי כריפוי, ועל הנחישות לצאת לאור בכנות ובאותנטיות.

אמרו על המפגש:
• "היה מפגש מרגש ומרתק. את שופעת באנרגיות שלך, בחכמה, בכנות, בתבונה. כמו שקראתי את הספר שלך בלי הפסקה, כך חוויתי את המפגש".
• "את מלאת רגישות, אהבה, רוך, חוכמה ואמת. היה מרתק".
• "התמוגגנו מהסופרת מור אסאל שכבשה את כולם באנרגיות, בעברית הרהוטה ובשיח האינטליגנטי".

* מילות הקסם: תקשורת מיטיבה
מהי תקשורת מיטיבה? איך יכולות מילים לגרום לאנשים סביבנו לחוש חזקים ומסוגלים יותר? מאיזה שגיאות עלינו להימנע? בהרצאה נלמד כלים פשוטים לתקשורת שמניבה תוצאות הן ברמת האווירה הקבוצתית והן ברמת הפרט. הרצאה מעשית למנהלים, אנשי הדרכה, הורים ומורים.

• מחוברים: איך להגביר את תחושת השייכות בארגון
שייכות היא אחד המשתנים החשובים ביותר באקלים הארגוני: עובדים שמרגישים שייכים, ירגישו טוב ויפעלו למען המסגרת וזה למען זה. חוסר שייכות, לעומת זאת, גורם לתחושות שליליות, ומביא לפגיעה, התעלמות, היאלמות וחוסר איכפתיות. בהרצאה  נלמד מהי משמעותה של השייכות, ואיך יוצרים אותה במעגלים השונים בארגון.

• להיות אדם משפיע: סוד ההשפעה במערכות יחסים
לכולנו חשוב להשפיע על האנשים חשובים לנו – במשפחה ובעבודה. אז למה זה לא תמיד הולך לנו? בהרצאה נלמד מהו "פרדוכס ההשפעה", למה עצות וביקורת לא מתקבלות בברכה, ואיך כן ליצור השפעה חיובית ארוכת טווח. הרצאה מעשית למנהלים, אנשי הדרכה, הורים ומורים.

• סדנת הקשבה לארגונים
הקשבה היא הכלי המשמעותי ביותר לקשר במערכות יחסים. אז למה רבים מאיתנו כל כך מתקשים בו? ואיך אפשר למצוא לו מקום בקצב החיים המטורף שלנו? בהרצאה נלמד ונתרגל כיצד להקשיב ברמות חדשות, ונכיר את היתרונות של הכלי הכל-כך חשוב הזה.

* האשה שלמדה לומר לא (ועוד כלים וכללים שכל אשה צריכה להכיר)
למה קשה כל כך לנשים לומר "לא" ? למה קשה לנו להעמיד את עצמנו במקום הראשון? ואיך כל זה קשור ליכולת לומר "כן" – לחיים ולעצמנו?
בהרצאה נלמד כלים שכל אשה צריכה להכיר: היכולת לבחור מה מתאים לנו ולזהות את הרצונות שלנו, היכולת לסרב כשלא מתאים, היכולת להתחשב בעצמנו, לבקש עזרה ולא רק לתת אותה, והיכולת לומר כן למה שעושה לנו טוב.

על המרצה:
מור אסאל היא מומחית הורות ומשפחה – מוסמכת מכון אדלר, מרצה ומדריכה להורים ולצוותי חינוך. בעבר שימשה כעיתונאית חינוך בכירה וכעורכת מדור התפתחות אישית ב"לאשה".
בנוסף, מור אסאל היא מחברת משותפת של הספרים "מה עושים עכשיו – המדריך המעשי להורות עכשווית" ו"מלידה עד גיל שנה – המדריך הישראלי השלם לטיפול בתינוק", ומחברת רב המכר "איך ללטף קיפוד" עליו זכתה בפרס שר התרבות 2021.

דילוג לתוכן